کارخانه ظروف یکبار مصرف | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در بازار

ظروف یکبار مصرف به اشکال مختلف ظروف مصرفی بکار گرفته شده توسط افراد و شرکت های مختلف اطلاق می شود که در تولیدات آنها از انواع مواد گیاهی، مشتقات نفتی و حتی کاغذ استفاده می شود. آیا از تاریخچه تولید انواع این ظروف در کشور اطلاعی دارید؟ آیا می دانید در حال حاضر چند کارخانه ظروف یکبار مصرف به صورت پیشرفته در زمینه تولید و پخش فعالیت دارند؟ کسب اطلاعات لازم در این زمینه و اطلاع از میزان یا چگونگی صادرات مرغوب ترین انواع محصولات تولیدات داخل با روش های مختلفی امکان پذیر می باشد.

کارخانه ظروف یکبار مصرف | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در بازار

کارخانه ظروف یکبار مصرف درجه یک

کارخانه ظروف یکبار مصرف درجه یکظروف یکبار مصرف درجه یک را می توان بر اساس ویژگی های کیفی و شکل ظاهری آنها تشخیص داد. این روزها تعداد کارخانه های تولید ظروف یکبار مصرف در کشور رو به افزایش است و همین امر سبب افزایش رقابت تولید کنندگان جهت عرضه و فروش بیشتر شده است.

باید اشاره کرد که تعدد کارخانه های تولیدی از سوی دیگر سبب افزایش کیفیت محصولات تولیدی نیز شده است. تنوع طرح، قیمت مناسب به واسطه رقابت بالا، تولید متناسب با نیاز بازار و تولید محصولاتی سازگار با محیط زیست از جمله ویژگی های کیفی به شمار می روند.

شهرهایی از جمله تهران، اصفهان، تبریز و مشهد را می توان به عنوان مرکز فعالیت کارخانه تولید انواع ظروف بسته بندی در کشور معرفی نمود. البته در دیگر استان ها نیز به واسطه میزان تقاضا، شرکت های کوچک و بزرگی در این زمینه فعالیت دارند.

شرکت های فعال تولیدی در کشوره به صورت کارگاهی و کارخانه ای فعالیت می کنند. سطح فعالیت کارخانه ها به واسطه داشتن دستگاه های تمام اتوماتیک و تنوع تولیدات معمولاً بسیار زیاد می باشد.

ارائه کننده مرغوب ترین نوع ظروف یکبار مصرف در بازار

ارائه کننده مرغوب ترین نوع ظروف یکبار مصرف در بازارامروزه به واسطه فعالیت رستوران ها، مراکز سرویس دهی غذا، افزایش ساعات کاری شاغلین و برخی دلایل دیگر، استفاده از ظروف یکبار مصرف نیز رو به افزایش است. همین عوامل موجب شده تا برخی از شرکت ها در زمینه پخش و فروش انواع این محصولات فعالیتی گسترده و شبانه روزی داشته باشند.

به عنوان فعال و خریدار ظروف یکبار مصرف نیاز است تا با انواع پرفروش ترین و در عین حال مرغوب ترین این محصولات آشنایی لازم را داشته باشید. به طور کلی ظروف یکبار مصرف از نظر جنس و بر اساس مواد اولیه تولیدی به گروه های زیر طبقه بندی می شوند:

  • ظروف یکبار مصرف پلی استیرن
  • ظروف یکبار مصرف آلومینیومی
  • ظروف یکبار مصرف گیاهی
  • ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

هر گروه از این ظروف نیز تنوع بسیار زیادی داشته دارای مزایا و معایبی از نظر مدت زمان نگهداری غذا، سازگاری با محیط زیست و نوع کاربرد را شامل می شوند که در هنگام خرید باید به آنها توجه نمود.

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی با قیمت ارزان

خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی با قیمت ارزانامروزه ظروف آلومینیومی یکبار مصرف به واسطه مزایای کاربردی بسیار زیاد به انتخاب اول رستوران ها و مراکز دیگر مانند بیمارستان ها بدل شده است. این نوع ظروف برای نگهداری غذاهایی که چگالی بالایی دارند، گزینه مناسبی می باشند. از سوی دیگر مواد اولیه تولیدی این نوع ظروف با قیمت بسیار مناسب در دسترس تولید کنندگان در سراسر جهان می باشد.

همانطور که می دانید خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی طی سالهای اخیر افزایش یافته است. علت این امر را می توان در قابلیت های بیشمار آن مانند امکان فریز کردن غذا در آن، سازگاری با محیط زیست، حمل و نقل آسان و قیمت مناسب آن جستجو نمود.

نکته بسیار مهم به ویژه برای خریداران عمده و فعالین، انتخاب زمان مناسب جهت سفارش و خرید این محصولات است. در کشور معمولاً در برخی ماه ها مانند محرم و صفر و اعیاد مذهبی یا اوایل نوروز، تقاضا برای خرید ظروف یکبار مصرف افزایش می یابد.

صادرات ظروف یکبار مصرف به کشور های اروپایی

صادرات ظروف یکبار مصرف به کشور های اروپاییطبق آمارها تولید ظروف یکبار مصرف در کشور به حدود سی سال پیش و فعالیت تنها چند کارخانه کوچک باز می گردد. این در حالی است که امروزه بیش از ۱۵۰۰ واحد تولیدی بزرگ و ده ها کارگاه کوچک در این زمینه فعالیت می کنند.

همین امر در کنار دسترسی آسان و ارزان به مواد اولیه مانند مواد پتروشیمی تولیدی موجبات گسترش تولید و مازاد بر نیاز بازار داخلی این ظروف شده است. به همین جهت تعداد زیادی از کارخانجات و برندهای معروف اقدام به صادرات ظروف یکبار مصرف تولیدی به کشورهای دیگر می نمایند.

گفتنی است که به واسطه قیمت ارزان و تنوع بالا بسیاری از کشورهای اروپایی به خریداران دائمی ظروف یکبار مصرف ایرانی بدل شده اند. ترکیه، روسیه، گرجستان، ترکمنستان، عراق و … از جمله خریداران انواع ظروف یکبار مصرف به شمار می روند.

بهترین مارک ظروف یکبار مصرف ایرانی و خارجی

بهترین مارک ظروف یکبار مصرف ایرانی و خارجیگسترده تولید و عرضه ظروف یکبار مصرف تا حدی گسترش یافته است که علاوه بر تولیدات داخلی، برخی از شرکت ها اقدام به واردات این محصولات در سطح بالایی می نمایند. شرکت هایی که به عنوان وارد کننده ظروف یکبار مصرف فعالیت دارند، اغلب نمونه های پرمصرف مانند انواع ظروف یکبار مصرف فومی، ظروف گیاهی و پلی استیرن با طراحی های جدید را وارد می کنند.

البته نمی توان برند یا مارک خاصی را به عنوان بهترین های عرضه کننده ظروف ایرانی و خارجی معرفی نمود. دلیل این امر وجود تنوع در تولید ظروف یکبار مصرف است. به گونه ای برخی از شرکت ها تنها در زمینه یک یا چند نوع ظروف مانند لیوان های کاغذی فعالیت دارند.

بنابراین به عنوان خریدار باید علاوه بر شناخت نیاز بازار، انواع برندهای تولیدی و شرکت های وارد کننده را به خوبی شناسایی کنید. این امر گاهاً از طریق ارتباط با نمایندگان فروش و خرید از طریق سایت های اینترنتی و مشاوران فروش امکان پذیر می باشد.

قیمت روز ظروف یکبار مصرف در بازار

قیمت روز ظروف یکبار مصرف در بازارفروشنده ظروف یکبار مصرف به خوبی می داند که جدا از مبحث کیفیت و توجه به اصل تنوع، قیمت خرید و فروش ظروف نیز در بازار رقابتی امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد. در خریدهای عمده همواره باید به دنبال تهیه لیست قیمت روز، کاتالوگ محصولات تولیدی شرکت ها و هم چنین تخفیف های ویژه بود.

این عوامل تاثیر چشمگیری در خرید ظروف یکبار مصرف ارزان قیمت و افزایش سوددهی خریداران عمده در دراز مدت خواهد داشت. توجه کنید که عوامل زیادی در بر نوسانات و تعیین قیمت روز ظروف یکبار مصرف در بازار اثرگذار هستند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • قیمت مواد اولیه
  • درجه کیفی و جنس ظروف یکبار مصرف
  • حجم سفارشات و خرید
  • نوع، سایز و اندازه ظروف خریداری شده

با توجه این موارد و بازاریابی مناسب بازار هدف قبل از سفارش و خرید به راحتی خواهید توانست مشتریان مناسبی را جذب نموده و سهم نسبی بازار فروش را نسب به دیگر رقبای خود کسب نمایید.

<
/td>

:
mobile icon :
n"

مطلب پیشنهادی

پخش عمده ظروف یکبار مصرف | با کیفیت ترین مدل ارائه شده در بازار

 هنگامی که صحبت از غذا به میان می آید بسیاری از  موسسات و فروشگاه ها و مراکز دیگری که مرتبط با مواد غذایی هستند مجبورند که از ظروف یکبار مصرف برای سهو

پاسخی بگذارید