عمده فروشی لیوان کاغذی یکبار مصرف | عرضه آن در بسته بندی های درجه یک

لیوان کاغذی در بسته بندی های درجه یک توسط کارخانجات تولیدکننده در سراسر کشور  انجام می شود، لیوان کاغذی نوعی از لیوان است که در تولید آن کاغذ به کار رفته است، از نظر بهداشتی می توان آن را به جای لیوان شیشه ای و یا لیوان پلاستیکی به کار برد که به خاطر خصوصیاتش برای ایمنی بدن و جلوگیری از ورود بیماری به بدن بهتر است. تولیدکنندگان این لیوان های کاغذی را در بسته بندی های مختلف به فروش می رسانند. عرضه ی این لیوان ها به صورت عمده ای هم صورت می گیرد که بیشتر خریداران انواع لیوان کاغذی رستوران داران و هتل ها  می باشند که ظروف کاغذی و یک بار مصرف زیادی را مورد استفاده قرار می دهند. عمده فروشی لیوان کاغذی یکبار مصرف در تمام مراکز عرضه و فروش  انجام می شود.

عمده فروشی لیوان کاغذی یکبار مصرف | عرضه آن در بسته بندی های درجه یک

عمده فروشی لیوان کاغذی یکبار مصرف

عمده فروشی لیوان کاغذی یکبار مصرفعمده فروشی لیوان کاغذی در کارخانجات تولید کننده و نمایندگان فروش در سراسر کشور انجام می شود، اغلب این خریداران خود فروشندگانی هستند که به صورت عمده ای لیوان کاغذی می خرند و در مغازه های خود به صورت جزئی و دانه ای می فروشند. 

رستوران داران و هتل داران هم جزو کسانی هستند که به صورت عمده ای خرید می کنند، رستوران داران به جز لیوان های کاغذی بشقاب های کاغذی هم خریداری می کنند. بشقاب های کاغذی در اندازه های مختلف و در سایزهای کوچک و بزرگ عرضه می شود. 

عرضه لیوان کاغذی یکبار مصرف در بسته بندی های درجه یک

عرضه لیوان کاغذی یکبار مصرف در بسته بندی های درجه یکعرضه انواع لیوان کاغذی در بسته بندی های درجه یک صورت می پذیرد، در مرحله ی اول از نظر بهداشتی لیوان باید استریزه باشد و از هر گونه آلودگی به دور باشد، در مرحله ی دوم بسته بندی لیوان های کاغذی باید درجه یک و استاندارد بوده باشد،  لیوان های کاغذی را در سلفون تمیز می پیچیند و بعد درون بسته می گذارند. 

این بسته ها گاهی ۱۰۰۰ عددی است و گاهی ۱۵۰۰ عددی و گاه ۲۰۰۰ عددی می باشد. معایب لیوان کاغذی یکبار مصرف در مقایسه با فواید آن  مورد توجه است. 

  • برای به دست آوردن خمیر کاغذی برای تولید انواع لیوان کاغذی باید درختان بیشماری را قطع کرد.
  • وابستگی به واردات، مواد اولیه ی لیوان های کاغذی از واردات به دست می آید.
  • دستگاه های تولید لیوان کاغذی فقط می توانند یک قالب بزنند و برای تولید بشقاب به یک دستگاه دیگر نیاز داریم، قالب های این دستگاه ها قابل تعویض نمی باشند. 
  • هزینه های نسبتا زیاد این گونه از لیوان در مقایسه با  انواع دیگر لیوان های پلاستیکی و ظروف یک بار مصرف موجود در بازار ها.

لیست قیمت روز لیوان کاغذی یکبار مصرف

لیست قیمت روز لیوان کاغذی یکبار مصرف قیمت روز لیوان کاغذی براساس بازار عرضه و تقاضا متفاوت است، هر چقدر تقاضا برای خرید بیشتر باشد قیمت لیوان هم بیشتر می شود،  مصرف لیوان های کاغذی در کشور  چندین برابر شده است و همین قیمت این گونه لیوان ها را بالا برده است، براساس ساختار لیوان های کاغذی در درجه ی اول قیمت کاغذ بر روی قیمت لیوان ها تاثیر می گذارد، می توان گفت هر چه قیمت کاغذ بالا برود قیمت لیوان های کاغذی هم بالا می رود.

دومین عامل شکل و طرح های زیبا است،  هر چقدر شکل  و طرح های متفاوت و با رنگ های مختلف بر روی کاغذ طراحی شود قیمت های متفاوتی دارد. سومین عامل تبلیغاتی که بر روی کاغذ حک می شود،  اگر شرکتی قصد تبلیغ  برند و اسم شرکتش را داشته باشند بر روی لیوان های کاغذی حک می شود و به مشتریان عرضه می شود، همین تبلیغات می تواند قیمت لیوان کاغذی را چندین برابر کند.

موارد مصرف لیوان کاغذی

موارد مصرف لیوان کاغذی

امروزه به خاطر صرفه جویی در وقت و رعایت کردن موارد بهداشتی  موارد کاربرد لیوان کاغذی یکبار مصرف زیاد شده است از جمله استفاده از لیوان کاغذی جهت مصرف انواع نوشیدنی در مرکز عمومی و ادارت و در قطارها و هواپیماها و در سمینارها و مجالس و غیره..  مزایا لیوان کاغذی یکبار مصرف رامی توان این گونه شرح داد.

  • مقاوت بالایی در براب گرما و سرما دارد و موقع استفاده از نوشیدنی های گرم دست را نمی سوزاند.
  • به محیط زیست آسیب نمی رساند و قابل بازگشت و تجزیه پذیر است.
  • دارای مواد شیمیایی و سمی نمی باشد.
  • در مقایسه با لیوان های پلاستیکی نرم تر و قابل انعطاف تر است.

مزایای لیوان کاغذی باعث شده است که مصرف آن در کشور چندین شود، در واقع ایران در بین کشورهای مصرف کننده انواع ظروف پلاستیکی مقام سوم را دارد.

سفارش لیوان کاغذی به صورت عمده

سفارش لیوان کاغذی به صورت عمدهبرای سفارش لیوان کاغذی به صورت عمده می توانید به نماینده فروش لیوان کاغذی یکبار مصرف در شهر خود مراجعه کنید، به جز نمایندگی و فروشگاه ها  سایت های عرضه و فروش انواع لیوان کاغذی در کشور هم وجود دارند،  این سایت ها انواع لیوان های کاغذی در طرح ها و رنگ ها متفاوت و در سایزهای کوچک و بزرگ را به فروش می رسانند.

شما همچنین می توانید با شماره تلفن هایی که داخل این سایت ها برای ارتباط شما با فروشندگان گذاشته شده است تماس بگیریند و اگر خواهان درج تبلیغ بر روی این لیوان ها و ظروف کاغذی هستیند سفارش خود را انجام دهیند و یا برای خرید عمده ای سفارش بدهیند و از فروشنده چگونگی فروش و قیمت آن را جویا شویند.

خرید ظروف کاغدی به صورت عمده ای برای خریداران با صرفه است و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود. قیمت عمده ای لیوان کاغذی ارزان تر از خرید جزئی آن است.

تامین کننده لیوان کاغذی در سراسر کشور

تامین کننده لیوان کاغذی در سراسر کشور

 تامین کننده لیوان کاغذی در سراسر کشور تولید کنندگان انواع ظروف یک بار مصرف و کاغذهای لیوانی می باشند، این کارخانجات سعی می کننددر یک بازار رقابتی انواع لیوان های کاغذی یکبار مصرف را باکیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کنند، هر چه قیمت پایین تر  باشد مشتریان بیشتر جذب  می شوند، برای خرید لیوان کاغذی می توانید به فروشگاه ها و مراکز عرضه مراجعه کنید. مرکز خرید لیوان کاغذی در مراکز مهم شهرها دایر می باشد. 

شما می تونید انواع لیوان کاغذی از بهترین برند لیوان کاغذی در کل ایران  و با توجه به قیمت و طرح و شکل روی آن  از سایت های مختلف انتخاب و خریداری نمایند. مهمترین عاملی که به عنوان مشخصات لیوان کاغذی یکبار مصرف خوب باید به آن توجه داشت جنس کاغذ است، هر چه جنس کاغذ محکم تر باشد، عمر لیوان کاغذی  بیشتر خواهد بود و مقاومت آن نسبت به گرما و سرما بیشتر می شود. 

<
/td>

:
mobile icon :
n"

مطلب پیشنهادی

قیمت لیوان کاغذی | فروش ویژه آن در بازار داخلی و خارجی

لیوان کاغذی یکی از پرکاربردترین ظروف کیابر مصرف است، که به دلیل جنس آن از بین ظروف یکبار مصرف، دارای طرفداران زیادی می باشد. قیمت لیوان کاغذی بسیار مناسب تر از

پاسخی بگذارید